Produsenter og forhandlere

Metallfri rullestol til bruk som transportstol ved Hospitaler (MR avdeling), samt passering av metalldetektor i sikkerhetssoner (flyplass/fengsel etc).

Kontaktperson: Knut Bernhard Iversen,
tlf. 917 42 179, knut.b.iversen@easyroller.no

Tilbyr et praktisk, kraftig, nøyaktig, pålitelig og enkelt verktøy for evaluering av muskel ytelse i idrett og rehabilitering.

Kontaktperson: Ole Jacob Olsen,
tlf. 913 27 033, ole.olsen@ergotest.com

Utvikler et absorberende laken tilpasset fødesenger. Blir mindre søl og lekkasjer, reduserer avfall og faren for infeksjoner. 

Kontaktperson: Astrid Skreåsen,
tlf. 926 80 295, astrid@asap-norway.no

Produkter som gjør bevegelse mulig for bevegelseshemmede. NF-Walker, Innowalk. 

Kontaktperson: Birger Tufte Johansen,
tlf. 994 98 755, btj@madeformovement.com

 Egenutviklede og egenproduserte sykeroms paneler. Bestykket med gass, sterkstrøm, lys og kommunikasjonskomponenter. 

Kontaktperson: Rune Olsen,
tlf. 975 30 796, rune.olsen@maxeta.no

Ny metode for smertelindring og stimulasjon av blodsirkulasjon i ben, armer og ryggsøyle.

Kontaktperson: Frank Ralle,
tlf. 934 60 520, frank@ralle.no

Hyllesystemer for hygenisk lagring i aluminium, plast og rustfritt stål. Et stort standardsortiment gir muligheter for nøyaktig tilpasning og høy arealutnyttelse.

Kontaktperson: Arnt Ove Reiten,
tlf. 35 08 11 11, mail@alminor.com

Medic24 spesialiserer seg på brukervennlige produkter for pasientnær diagnostikk. Vi bruhegerheker mye tid og ressurser på å finne kvalitetsprodusenter som står for innovative løsninger. 

Kontaktperson: Åge Flohr,
tlf. 906 10 425, af@medic24.net

Medical Rescue Equipment (MRE) utvikler, produserer og markedsfører infusjonsutstyr for forebygging av hypotermi.

Kontaktperson: Knut Fangberget,
tlf. 915 61 581, knut.fangberget@norway.com

Developed by Aplia - Powered by eZ PublishPersonvern

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.